Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIE

Data publikacji: 2018-02-26, Data modyfikacji: 2018-07-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Rząśnik, 21.02.2018 r. ZAPROSZENIE Szanowni Państwo W związku z przewidywaną kontrolą punktów sprzedaży alkoholu przez Urząd Gminy Rząśnik, Wójt Gminy Rząśnik zaprasza na nieodpłatne szkolenie dla przedsiębiorców sprzedających i podających napoje alkoholowe na terenie Gminy Rząśnik oraz pracowników tych punktów pn.: „Prawa i obowiązki przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 roku oraz zasady funkcjonowania placówek ze sprzedażą napojów alkoholowych w świetle aktualnie obowiązujących przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi", które odbędzie się dnia 05 marca 2018 roku w godzinach 1100-1300, w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rząśnik, ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców handlujących napojami alkoholowymi oraz osób prowadzących bezpośrednia...

Pełna treść wiadomości na: rzasnik.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/128995/zaproszenie
rzasnik.pl, Źródło artykułu: rzasnik.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wyszkowski

Powiat wyszkowski - powiat z siedzibą w Wyszkowie w województwie mazowieckim (północno-wschodni rejon). Powiat reaktywowano wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zajmuje powierzchnię 876 km², liczy 73 tys. mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 84 os./km². Powiat obejmuje gminy: Wyszków, Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Zabrodzie.

Czekają tu na nas malownicze widoki. Krajobraz Niziny Mazowieckiej urozmaicają doliny rzeki Bug, Narew i Liwiec oraz lasy Puszczy Białej. Miłośnicy wypoczynku nad wodą, mogą chłonąć piękno przybrzeżnej przyrody, płynąc w kajaku albo w łódce. Na tych spragnionych mocniejszych wrażeń czeka trekking wąwozowy i wschodnie sztuki walki. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.        

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola