Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania z firmami z Ukrainy

Data publikacji: 2014-11-26, Data modyfikacji: 2014-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
PARPi zaprasza przedsiębiorców z branży drzewnej, budowlanej, spożywczej, IT i browarniczej, a także produkcji i dystrybucji artykułów sanitarnych, ogrodniczych, odzieżowych, obuwniczych, opałowych do udziału w spotkaniach firmami z Ukrainy. Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców z branży drzewnej, budowlanej, spożywczej, IT i browarniczej, a także produkcji i dystrybucji artykułów sanitarnych, ogrodniczych, odzieżowych, obuwniczych, opałowych (brykiet, słoma) do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Ukrainy, które odbędą się 5 grudnia 2014r. o godzinie 10.

Spotkania b2b odbędą się w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z UNDP projektu "Wspieranie MSP na obszarach dotkniętych katastrofą w Czarnobylu poprzez rozwój lokalnej infrastruktury otoczenia biznesu".

Formularz rejestracyjny szczegółowe profile firm ukraińskich

Kiedy ?
5 grudnia 2014, g. 10.00
Gdzie ?

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83 (wejście od Enterprise Europe Network, ul. Pańska 77/79), sala 030, 031

Koszt
Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Jak zgłosić swój udział ?
W celu zgłoszenia udziału firmy w spotkaniach b2b prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Termin zgłaszania udziału w spotkaniach b2b trwa do 3 grudnia 2014 r.
UM Wyszków, Źródło artykułu: www.wyszkow.pl, Autor zdjęć: UM Wyszków
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wyszkowski

Powiat wyszkowski - powiat z siedzibą w Wyszkowie w województwie mazowieckim (północno-wschodni rejon). Powiat reaktywowano wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Zajmuje powierzchnię 876 km², liczy 73 tys. mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 84 os./km². Powiat obejmuje gminy: Wyszków, Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Zabrodzie.

Czekają tu na nas malownicze widoki. Krajobraz Niziny Mazowieckiej urozmaicają doliny rzeki Bug, Narew i Liwiec oraz lasy Puszczy Białej. Miłośnicy wypoczynku nad wodą, mogą chłonąć piękno przybrzeżnej przyrody, płynąc w kajaku albo w łódce. Na tych spragnionych mocniejszych wrażeń czeka trekking wąwozowy i wschodnie sztuki walki. Do odpoczynku na łonie przyrody zapraszają gospodarstwa agroturystyczne. Wiejskie krajobrazy, urokliwe lasy i smak tradycyjnej kuchni staropolskiej to zachęta dla niejednego turysty.        

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola